O mnie

Dlaczego zdecydowałam się pomagać innym w dążeniu do celu.

OPOWIEM CI MOJĄ HISTORIĘ…

Mam na imię Klaudia. Jestem motywatorem, trenerem Crossfit, Training for Warriors, trenerem personalnym, ambasadorem FITGENERATOR TEAM oraz Triathlon Energy i  pomysłodawczynią mojego autorskiego treningu TSUNAMI™, który niedawno wydałam jako aplikację na telefony wraz z firmą FITGENERATOR®.

Jestem również aktywnym promotorem zdrowego trybu życia zarówno w mediach społecznościowych, jak i tradycyjnych, ale przede wszystkim jestem mamą czwórki dzieci, co skłoniło mnie do założenia 4 lata temu fanpage’a na Facebooku o powrocie do formy – Klaudia Szczęsna- Do it with me. Możesz mnie również „spotkać” na  Instagramie. Zapraszam serdecznie.

Moja poważniejsza przygoda ze sportem zaczęła się od Crossfitu. Najpierw byłam aktywnym uczestnikiem zajęć zorganizowanych, a następnie zawodnikiem i trenerem.

Moja metamorfoza

Idąc za ciosem, po dojściu do formy po trzecie ciąży podjęłam się przygotowań do Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym w 2016 r., w których udało mi się zostać finalistką.

W międzyczasie dopingowałam męża w przygotowaniach do Iron Mana. Po roku obserwacji zdecydowałam się sama startować. Wcześniej brałam udział w innych zawodach triathlonowych pod patronatem Triathlon Energy – wspólnie z mężem jesteśmy ambasadorami tego cyklu zawodów.

 Od początku mojej aktywności w mediach miałam przyjemność  brać udział w wielu eventach oraz występować na łamach wielu czasopism i w programach TV.

Obecnie, po czwartej ciąży, po raz kolejny buduję swoja formę :).  Jeśli jesteś osobą szukającą pomocy w dążeniu do upragnionej sylwetki lub po prostu chcesz ćwiczyć dla lepszego samopoczucia i zdrowia to dołącz do mnie, a pomogę Ci zawalczyć o Twoje lepsze ciało, formę i lepsze samopoczucie.

Dzień dobry TVN
Pytanie na śniadanie TVP 2
TVN meteo active
Dziennik Zachodni
Scroll to top