fbpx

O mnie

Dlaczego zdecydowałam się pomagać innym w dążeniu do celu.

OPOWIEM CI MOJĄ HISTORIĘ…

Mam na imię Klaudia. Jestem motywatorem, trenerem Crossfit, Training for Warriors, trenerem personalnym, ambasadorem Triathlon Energy i Rocket Science Sport oraz pomysłodawczynią mojego autorskiego treningu TSUNAMI™, który niedawno wydałam jako aplikację na telefony wraz z firmą FITGENERATOR®.

Jestem również aktywnym promotorem zdrowego trybu życia zarówno w mediach społecznościowych, jak i tradycyjnych, ale przede wszystkim jestem mamą czwórki dzieci, co skłoniło mnie do założenia 3 lata temu fanpage’a na Facebooku o powrocie do formy – Klaudia Szczęsna- Do it with me, gdzie obserwuje mnie aktualnie ponad 60 tys. osób, oraz profilu na Instagramie, gdzie liczba followersów zbliża się do 20 tys.    

Moja poważniejsza przygoda ze sportem zaczęła się od Crossfitu. Najpierw byłam aktywnym uczestnikiem zajęć zorganizowanych, a następnie zawodnikiem i trenerem.

Moja metamorfoza

Idąc za ciosem, po dojściu do formy po trzeciej ciąży podjęłam się przygotowań do Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym w 2016 r., w których udało mi się zostać finalistką.

W międzyczasie dopingowałam męża w przygotowaniach do Iron Mana. Po roku obserwacji zdecydowałam się sama startować. Wcześniej brałam udział w innych zawodach triathlonowych pod patronatem Triathlon Energy – wspólnie z mężem jesteśmy ambasadorami tego cyklu zawodów.

 Od początku mojej aktywności w mediach miałam przyjemność sama lub z mężem brać udział w wielu eventach organizowanych dla nas lub przez nas oraz występować na łamach wielu czasopism i w programach TV.

Dołącz do mnie, a pomogę Ci zawalczyć o Twoje lepsze ciało, samopoczucie i formę.

Dzień dobry TVN
Pytanie na śniadanie TVP 2
TVN meteo active
Dziennik Zachodni
Scroll to top
MAM DLA CIEBIE
PREZENT!

Aby otrzymać kod rabatowy, potwierdź akceptację zapisu do newslettera, poprzez kliknięcie w link w wiadomości, którą otrzymasz na swój e-maila.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj rabaty oraz informację o promocjach i nowościach.
Na dobry start otrzymasz KOD RABATOWY o wartości
10 PLN do wykorzystania w sklepie NO LIMIT
przy zakupie rocznej subskrypcji w aplikacji NO LIMIT FIT.

_DSC0378_DxO_72_TIFF_
fota_nolimit