NO LIMIT MAX PROTEIN 

Białko, w którym nie znajdziesz kompromisów. Postawiliśmy na jakość i wydajność. 

Tak wygląda „game changer” w świecie suplementów. Pozostaje jedynie sprawdzić jak smakuje i jakie rezultaty  osiągniesz stosując je systematycznie.

no limit max protein

Białko klasy premium


Waga netto 700 g. W 100 g znajduje się 77 g protein i 18 g aminokwasów BBCA

Odżywka białkowa NO LIMIT MAX PROTEIN zawierająca mix koncentratu, izolatu oraz hydrolizatu białka serwatkowego najwyższej jakości. W sumie 95,9% całej gramatury to serwatka najwyższej jakości. Dodatkowo białko zostało wzbogacone kompleksem enzymów trawiennych DigeZyme®. Ten zastrzeżony preparat to unikalna mieszanka specyficznych enzymów trawiennych, która oferuje znacznie więcej niż tylko wspomaganie prawidłowego trawienia i lepsze wchłanianie składników odżywczych. Jej działanie dodatkowo poprawia funkcje trawienne i zmniejsza immunoreaktywność. Takie zestawienie składników daje doskonałe wsparcie w procesie odchudzania, przy budowaniu siły i masy mięśniowej oraz przy regeneracji potreningowej, ale również w okresie spokojniejszej aktywności. Jest doskonałym uzupełnieniem i urozmaiceniem diety. Może być nawet stosowana jako przekąska między posiłkami. Kompleks enzymów jest również świetnym wsparciem dla osób z nietolerancją laktozy (dzięki zawartej laktazie).

Odżywka NO LIMIT MAX PROTEIN posiada pełen aminogram, czyli znamy zawartość wszystkich niezbędnych aminokwasów, które świadczą o wysokiej jakości produktu. Warto zaznaczyć, że zawartość aminokwasów w serwatce wykorzystanej do produkcji odżywki NO LIMIT MAX PROTEIN to 18 g /100 g.
Do składników zostały dodane glikozydy stewiolowe (nieco ponad 1 g na porcję 30 g). Jest to mała ilość, a smak jest rewelacyjny. Komponując składniki nasz zespół nie szedł na kompromis. Skorzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia czołowych  specjalistów na rynku europejskim, co zaowocowało stworzeniem tak unikatowego produktu z zachowaniem najwyższej jakości.

Podsumowując, stworzyliśmy odżywkę jakiej sami szukaliśmy w trakcie wzmożonej aktywności treningowej, a której nie potrafiliśmy znaleźć. 
To jest nasza odpowiedź na potrzeby sportowców oraz amatorów. Tego właśnie potrzebujesz, by wzbić się na wyższy poziom.

ILE BIAŁKA JEST W BIAŁKU?

Nie jest to takie oczywiste, jakby mogło się wydawać. W naszej odżywce białkowej NO LIMIT PROTEIN MAX, 95,9% to serwatka najwyższej jakości. W wielu tańszych odżywkach gramaturę uzupełnia się np. maślanką i zawartość serwatki jest czasem na poziomie 70% gramatury, a serwatki skupowane są z różnych miejsc, w których zostają jako odpady produkcyjne, przy produkcji serów. Nie ma wtedy żadnej standaryzacji procesu produkcyjnego pod kątem otrzymania serwatki najwyższej jakości. Nie mamy gwarancji, czy w takim produkcie jest serwatka najwyższej jakości, ile dokładnie jej jest, nie mamy też wtedy aminogramu, nie wiemy nawet z ilu krajów pochodzi mix i w jakich warunkach został „wyprodukowany”.

Warto również zaznaczyć, że często sprowadzane są najtańsze surowce z krajów nienależących do Unii Europejskiej np. z Chin. W przypadku produkcji serów, używa się serwatki zagęszczonej w 50-85% suchej masy, stąd istotna różnica w jakości i faktycznej koncentracji właściwego surowca. 
Gdy serwatka jest produktem celowym, jej zagęszczenie jest na dużo wyższym poziomie, tak jak w naszym przypadku 95,9% w suchej masie. Dlatego warto sprawdzić  przed zakupem, jaki dokładnie skład ma wybierany przez nas produkt.

 

co to są te enzymy?

Enzymy to proste białka znajdujące się w każdej żywej komórce, gdzie działają jako katalizatory biologiczne regulujące różne reakcje biologiczne, w tym trawienie. Kilka enzymów trawiennych bierze udział w rozkładaniu białek, węglowodanów i tłuszczów oraz innych złożonych cząsteczek obecnych w pożywieniu. Poprzez to działanie ułatwiają proces trawienia, a tym samym pomagają w lepszym przyswajaniu składników odżywczych przez organizm. Z wiekiem i z powodu niezdrowej diety (np. śmieciowe jedzenie), naturalna zdolność organizmu do wytwarzania pewnych enzymów  trzustkowych, takich jak lipaza, amylaza, które odgrywają kluczową rolę w trawieniu makroskładników odżywczych, zaczyna spadać. W związku z tym brak optymalnej funkcji trawiennej związany z niedoborem enzymów może prowadzić do złego wchłaniania i wielu powiązanych problemów zdrowotnych.

 

W odżywce białkowej  NO LIMIT MAX PROTEIN  zastosowaliśmy kompleks enzymów najwyższej jakości od jednej z najlepszych firm  wytwarzających naturalne surowce prozdrowotne na świecie. DigeZyme®: to wszechstronny kompleks multienzymów takich jak: α-amylaza (enzym hydrolizujący skrobię), proteaza (enzym hydrolizujący białko), lipaza (enzym hydrolizujący tłuszcz), celulaza (enzym hydrolizujący celulozę), laktaza (enzym hydrolizujący laktazę). 

Takie zestawienie enzymów to unikalna mieszanka, która oferuje znacznie więcej niż tylko wspomaganie  prawidłowego trawienia i lepsze wchłanianie składników odżywczych.       

 

PROMOCJA!

TERAZ DO KAŻDEJ ODŻYWKI DODAJEMY MIESIĘCZNY DOSTĘP DO APLIKACJI NO LIMIT FIT (Android/iOS) O WARTOŚCI 39 zł.
PROMOCJA

forma sama się nie zrobi

Zacznij trening już dzisiaj z wirtualnym trenerem 
NO LIMIT FIT 

 Jeśli decydujesz się na produkt wysokiej jakości, jakim jest nasze białko NO LIMIT MAX PROTEIN, to musisz się jeszcze porządnie zmęczyć i wypocić podczas treningu.  Pomoże Ci w tym kompleksowe rozwiązanie, jakim jest aplikacja treningowa NO LIMIT FIT na urządzenia mobilne (Android, iOS).

Ponad 500 dni treningowych

Wirtualne 
odznaczenia

Wirtualne 
nagrody

Grywalizacja

i statystyki

Dostęp do
grupy wsparcia

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ
I PRZETESTUJ ZA DARMO TRENINGI

Działaj kompleksowo

Ważnym aspektem w drodze do swojej upragnionej sylwetki  (oprócz treningów i suplementacji), są odpowiedni nawyki żywieniowe.

Jak zdrowo się odżywiać , a przy tym zachować odpowiednią kaloryczność, dowiesz się z platformy  NO LIMIT DIET, na której znajdziesz posiłki (śniadania, obiady, kolacje, podwieczorki i koktajle) dobrane do konkretnego zapotrzebowania kalorycznego.

Wykupując subskrypcję, otrzymujesz dostęp do wszystkich posiłków, które znajdują się w platformie, oraz do tych, które zostaną dodane w przyszłości.

PS. Koniecznie spróbuj przepisu „omlet a’la Szczęsna”. To jest prawdziwy sztos ;).

...a może białko, jako pyszne smoothIe?

Nasze białko ma wspaniały smak czekoladowego ciasteczka, którego nie trzeba dodatkowo wzbogacać, ale jeśli chcesz urozmaicić sobie spożywanie białka, to zapraszamy do eksperymentowania ze smakami, tworząc odlotowe smoothie!

BANANA ROCKET

Składniki:

 • Odżywka białkowa – NO LIMIT MAX PROTEIN- 30 g
 • Mleko ryżowe – 250 g (1 x szklanka)
 • Migdały w płatkach – 10 g (1 x łyżka)
 • Banan – 60 g (0,5 x sztuka)
 • Pół łyżki ciemnego, odtłuszczonego kakao
Wszystkie składniki zmiksuj ze sobą na gładki mus.
 
  

POWER CHERRY

Składniki:

 • Odżywka białkowa – NO LIMIT MAX PROTEIN- 15 g
 • Wiśnie (mogą być mrożone) – 120 g
 • Twaróg półtłusty – 100 g
 • Mleko 2% – 150 g ( ok. 3/4 szklanki)  
 • Nasiona chia lub siemię lniane mielone – 10 g
 • Słodzik – opcjonalnie, według uznania
Wszystkie składniki zmiksuj ze sobą na gładki mus.
 
Scroll to top